Home

Hakkımızda

Biz Kimiz?

Caesar-Et Lounge, Muğla’nın Fethiye ilçesine bağlı Göcek’te bulunan nezih, ferah ve kaliteden ödün vermeyen bir Steakhouse & Bar işletmesidir.

Et Cesaret İster!” diyerek kapılarını ilk olarak müşterilerine Şubat 2019’da açan Caesar-Et Lounge’un tecrübesi ise daha öncesinde yine aynı sektörde bundan 14 yıl öncesine kadar dayanıyor.

 

Klasik bir restoran anlayışının ötesinde Caesar-Et Lounge’ı rakiplerinden ayıran en büyük özellik, müşterilerine etin de ötesinde menüsündeki diğer kalemlerde de oldukça iddialı olmasıdır. Bu yüzden ürünlerimizde kullandığımız malzemelerde kalite ve hijyene son derece önem gösteriyoruz. Bunlara ek olarak, kalite ve müşteri memnuniyeti açısından Caesar-Et Lounge’da en küçük bir toleransa bile yer vermiyoruz.

Sizler için de birbirinden lezzetli yemekleri en iyi şekilde sunabilmek için yaz-kış hizmete açık olan işletmemizde her mevsim keyifle yemek yiyip mekanımızın ambiansının tadını çıkarabilirsiniz.

Kalite ile uygun fiyat anlayışını bir arada sunduğumuz ve bölgesinin en başarılı Steakhouse & Bar işletmesi olma yolunda ilerlediğimiz bu dönemde, siz değerli müşterilerimiz sayesinde işletmemiz Restaurant Guru tarafından 2019-2020 ‘En İyi BBQ Restoranı’ ödülüne layık görülmüştür.

Bizleri tercih ettiğiniz için sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz!

Restaurant Guru 2020 Ödülü