Home

Fethiye Restaurant

Fethiye Restaurant

26/10/2022

fethiye-restaurant

Fethiye Restaurant

Fethiye restaurant işletmeleri arasında bir çok seçenek mevcut. Ancak damak lezzeti, sunum ve hijyene hepsi bir arada önem veren restaurant sayısı çok az.

Fethiye ilçesine bağlı Göcek mahallesinde yer alan Caesar-Et Lounge, Göcek Marina çarşıda siz değerli konuklarını ağırlıyor.

İşletme sahibi Ramazan Cesaret, özellikle kendisi ve çalışanları da dahil olmak üzere, üst düzey sunumları ve lezzete verdiği önemle, işletmesini açtığı günden bugüne kadar büyük beğeni topladı. Ünlü şarkıcılardan futbolculara, yönetmenlerden yazarlara kadar bir çok ismi ağırlayan Cesaret, özel tarifleri ve mezeleriyle de ilgi çekmeyi başardı.

Fethiye Restaurant Tavsiye - Önerileri

Fethiye restaurant tavsiye konusunda birçok arama yapıldığını görüyoruz. Fethiye’ye tatil, iş veya diğer nedenlerden dolayı geldiğinizde; güvenilir, sağlıklı, ürünlerinin nereden geldiği belli olan ve lezzetli bir restaurant arıyorsanız sizleri Göcek’e bekliyoruz.

Restaurantımız Göcek’in en iyi steakhouse ödülüne sahip olmakla birlikte, aynı zamanda alkollü ve alkolsüz içecek seçeneklerine de sahiptir. Zengin menümüzle kahvaltılarımızdan ara sıcaklarımıza, dry aged steak‘lerimizden tatlılarımıza, envai çeşit alkol seçeneklerinden mükemmel kokteyllerimize kadar siz değerli müşterilerimizi en iyi şekilde ağırlamaktan onur duyuyoruz.

Fethiye Restaurant Tavsiye Fiyatları

Fethiye Restaurant Fiyatları

Fethiye restaurant fiyatları işletmeden işletmeye göre veya konumsal olarak değişiklik gösteren bir durumdur. Tripadvisor sayfamıza göz atarak genel memnuniyet oranımıza göz atabilir, fiyatlarımız konusunda bir nebze bilgi sahibi olabilirsiniz.

Fethiye En İyi Restoranlar

Bugün sizlerle Fethiye Restaurant işletmeleri arasında yıldızı parlayan bir işletme olan Caesar-Et Lounge hakkında bilgiler paylaştık. Yolunuz Fethiye/Göcek’e düştüğü zaman sizleri ağırlamaktan mutluluk duyarız.

Fethiye en iyi restoranlar dendiğinde son yıllarda akla gelen ilk restaurantlardan biri olan Caesar-Et Lounge’a sizleri de bekliyoruz. 

no comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir